Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w zarządzie Resovii

Zmiany w zarządzie Resovii

fot. Łukasz Kardynał / sportsphotos.eu

Asseco Resovia zakończyła już kompletowanie składu na nowy sezon. Jak się okazało, poza roszadami w drużynie również w zarządzie nastąpią kosmetyczne zmiany. Za pośrednictwem strony klubowej Resovia poinformowała, że nowym prezesem zarządu został dotychczasowy wiceprezes – Bartosz Górski, zastępując na tym stanowisku Marka Panka. Były prezes przejmie teraz funkcję przewodniczącego rady nadzorczej spółki.

Asseco Resovia Rzeszów po sezonie 2015/2016 przeszła gruntowną zmianę. Z zespołu odeszło dziesięciu zawodników, w tym ikony klubu – Krzysztof Ignaczak oraz Olieg Achrem. Na ich miejsce zakontraktowano ośmiu siatkarzy, a wśród nich utytułowanego reprezentanta Polski – Marcina Możdżonka. Zmiany w radzie nadzorczej i zarządzie klubu nie były tak radykalne. Prezesem klubu został dobrze znany kibicom wiceprezes Resovii – Bartosz Górski. O wszystkich zmianach klub poinformował za pośrednictwem oficjalnego komunikatu na swojej stronie internetowej.Oficjalny komunikat:

Spółka Asseco Resovia SA z siedzibą w Rzeszowie informuje o zmianach personalnych w składach Rady Nadzorczej i Zarządu Spółki, jakie się dokonały w dniach 23 i 24 czerwca 2016 r.

Pan Marek Panek, który złożył rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu, został powołany na Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki. Dotychczasowy Przewodniczący Rady Nadzorczej pan Andrzej Gerlach, który również złożył rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji, został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Stanowisko Prezesa Zarządu zostało powierzone panu Bartoszowi Górskiemu – dotychczasowemu Wiceprezesowi Zarządu.

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved