Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zmiany w zarządzie BKS-u

Zmiany w zarządzie BKS-u

fot. archiwum

W nowym sezonie 2016/2017 pierwszy zespół siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała będzie kierowany już przez nowy zarząd z prezesem Andrzejem Pyciem na czele.

Z dniem 30 czerwca członkowie zarządu Bialskiego Klubu Sportowego SA podjęli decyzję o rezygnacji ze swojego stanowiska, które piastowali od momentu powołania spółki do życia, a więc od 2011 roku. Prezesowi Ryszardowi Bortliczkowi oraz członkom zarządu: Piotrowi Filkowi i Jerzemu Gibasowi złożono podziękowania za pracę na rzecz rozwoju pierwszego zespołu bialskiego klubu.W związku z powyższą decyzją wybrano nowy zarząd, w skład którego weszli: Andrzej Pyć oraz Jacek Zięba.Niewątpliwie jest to dla nas nowe wyzwanie, ale przyjmujemy je z całą odpowiedzialnością. Zmiana zarządu spółki to krok w stronę nowego wizerunku pierwszego zespołu. Mamy nadzieję, że nowe spojrzenie na funkcjonowanie spółki i drużyny BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przyniesie nową jakość, która z kolei przełoży się na lepsze wyniki zarówno finansowe, jak i sportowe. Wszyscy wiemy, że w ostatnim czasie bielskie siatkarki nie osiągały wyników, o których marzyliśmy. Wierzymy, że nasza działalność przywróci BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała należne mu miejsce w hierarchii polskiej siatkówki i znów będziemy mogli się cieszyć z medali mistrzostw Polski. Nie możemy obiecać, że stanie się to już w tym sezonie, ale będziemy dążyć do tego, by miało to miejsce jak najszybciej – powiedział nowy prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA – Andrzej Pyć.

Andrzej Pyć to 40-letni absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, który tytuł magistra uzyskał na Wydziale Marketingu i Zarządzania. W Bialskim Klubie Sportowym na różnych stanowiskach pracuje już 20 lat, a więc przez pół swojego życia. Od 2002 roku jest kierownikiem działu organizacji BKS-u.

Jacek Zięba ma 47 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra na Wydziale Nauk o Ziemi. Obecnie jest współwłaścicielem i wiceprezesem zarządu HYDRO ZNPHS Sp. z o.o. – wiodącej w Polsce firmy z branży hydrauliki siłowej, która czwarty rok będzie sponsorem bialskiego klubu. Jest bielszczaninem z urodzenia, a siatkówką interesuje się od kilkudziesięciu lat.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved