Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany w MKS-ie Andrychów

Zmiany w MKS-ie Andrychów

W MKS-ie Andrychów powoli kompletują skład na nowy sezon w drugiej lidze męskiej. Wiadomo, że po drugiej przegranej batalii o awans na zaplecze ekstraklasy z zespołem rozstał się trener Rafał Legień. Trwają poszukiwania jego następcy.

Na razie zespół jeszcze lekko trenuje. Pracują ci, którzy na pewno przystąpią do rywalizacji w nowych rozgrywkach, czyli zawodnicy znani z minionych rozgrywek. Są już jednak pierwsze ubytki kadrowe. Wiadomo, że w nowym sezonie andrychowscy kibice nie zobaczą w barwach MKS-u środkowego Jakuba Zmarza, który do Andrychowa trafił z Sanoka. Teraz zdecydował się na przeprowadzkę do pierwszoligowego AGH Kraków. Nie będzie też przyjmującego Macieja Naliwajki, który do MKS-u przyszedł z MCKiS-em Jaworzno.Potwierdzono także już pierwszy transfer. Nowym nabytkiem andrychowskiego klubu jest przyjmujący Damian Miller. Poprzednio występował w MCKiS-ie Jaworzno. Dołączył także przyjmujący Maciej Janikowski. Ostatnio był związany z pierwszoligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. Smak pierwszoligowej rywalizacji poznał także w barwach: MKS-u MOS Będzin, MCKiS-u Jaworzno i Warty Zawiercie. W ciągu kilkunastu dni kibice powinni poznać ich nazwiska. W Andrychowie potrzebują jeszcze dwóch zawodników.

Wiadomo, że przygotowania do nowego sezonu andrychowianie rozpoczną 6 sierpnia. Zgodnie z wieloletnią tradycją będą pracować przede wszystkim na własnych obiektach. W klubie nie przewidują wyjazdu na zgrupowanie, bo przecież w najbliższej okolicy są doskonałe górskie warunki do pracy nad wytrzymałością i kondycją. Jeśli będzie obóz, do tylko dochodzeniowy.

Więcej w Gazecie Krakowskiej

źródło: Gazeta Krakowska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved