Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Zmiany w play-off i finałach ML: Legionovia gospodarzem finałów

Zmiany w play-off i finałach ML: Legionovia gospodarzem finałów

PLPS SA poinformowało o kolejnych zmianach w systemie rozgrywek w fazie play-off i finałach Młodej Ligi. Turniej finałowy, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, odbędzie się w Arenie Legionowo.

W decydującej fazie rozgrywek o mistrzostwo Polski U-23 zaszły kolejne zmiany. Play-off rozpocznie się wcześniej niż dotychczas planowano i będzie się składał z dwóch rund. Turniej finałowy, którego gospodarzem zostało Legionowo, odbędzie się pod koniec kwietnia z udziałem tylko czterech zespołów – dwóch najlepszych w Młodej Lidze Kobiet U-23 i dwóch wyłonionych z kwalifikacji przeprowadzonych przez PZPS.I runda play-off (mecz i rewanż) odbędzie się już 22 i 29 marca. Oto zestaw par (na pierwszym miejscu gospodarze pierwszych spotkań): KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław, Budowlani Łódź – MKS Dąbrowa Górnicza, BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police, ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Legionovia Legionowo.

Zwycięzcy awansują do II rundy play-off (mecz i rewanż), zaplanowanej na 5 i 12 kwietnia. Tak wyłonione dwie drużyny, wraz z dwiema z kwalifikacji PZPS-u, będą rywalizować (dwa mecze półfinałowe i potyczki o złoto oraz brąz) 29-30 kwietnia w Arenie Legionowo o młodzieżowe mistrzostwo Polski poniżej 23 lat.

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved