Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany w Orle Międzyrzecz, będzie nowy trener

Zmiany w Orle Międzyrzecz, będzie nowy trener

Działacze Orła Międzyrzecz przystąpili do budowania zespołu na nowy sezon. Na razie kontrakty zostały przedłużone z kilkoma zawodnikami. Przesądzone jest to, że lubuskiej ekipy nie poprowadzi już Marcin Karbowiak.

Siatkarze Orła Międzyrzecz w zakończonych rozgrywkach wygrali pierwszą grupę II ligi. Znaleźli się po raz kolejny w turnieju półfinałowym, ale w nim nie odegrali już znaczącej roli. W Wałbrzychu ponieśli porażki z Aqua Zdrój, Chrobrym Głogów oraz Treflem Lębork, przez co musieli obejść się smakiem walki w turnieju finałowym o awans do I ligi.Po sezonie zanosi się na pewne zmiany w zespole z Międzyrzecza. Na razie kontrakty z Orłem przedłużyli – Mariusz Szulikowski, Piotr Haładus, Bartosz Jastrowicz, Miłosz Olejniczak, Marcin Wanat oraz Tomasz Chwirot. Wszystko wskazuje na to, że z lubuską ekipą pożegna się Patryk Greś.Z resztą zawodników rozmawialiśmy. Jeszcze nie zostały podjęte ostateczne decyzje związane z tym czy u nas zostaną – powiedział Piotr Haładus, który wspomniał o tym, że w najbliższych tygodniach odbędą się treningi otwarte dla siatkarzy chcących grać w zespole z Międzyrzecza. – W maju będziemy przeprowadzali treningi otwarte dla zawodników, którzy są zainteresowani grą w naszym klubie. Już się tacy do nas zgłaszają, więc myślę, że w ciągu kilku tygodni powinniśmy zamknąć skład na nowy sezon – dodał grający wiceprezes klubu z województwa lubuskiego.

Do ważnej zmiany dojdzie za to na ławce trenerskiej, bowiem Orła w przyszłym sezonie nie poprowadzi już Marcin Karbowiak, który w ostatnich latach odpowiadał za dobre wyniki drużyny z Międzyrzecza. Działacze już dogadali się z nowym szkoleniowcem, ale jego nazwisko zostanie ujawnione dopiero po podpisaniu umowy. – Mamy już wybranego trenera. Jesteśmy z nim dogadani na sto procent. Natomiast oficjalną wiadomość będziemy mogli podać dopiero za kilka dni. Na razie nie chciałbym zdradzać nazwiska – zakończył Piotr Haładus.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved