Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zmiany kadrowe w Treflu Proximie Kraków

Zmiany kadrowe w Treflu Proximie Kraków

fot. Bianka Sawoniuk

Do sporych zmian kadrowych dojdzie w krakowskiej drużynie Treflu Proximie Kraków. Sezon 2017/2018 na pewno zespół z grodu Kraka może zaliczyć na duży plus, krakowianki zajęły szóste miejsce.

W sezonie 2018/2019 zawodniczkami Trefla Proximy nie będą: Daria Paszek, Kinga Wysokińska, Sarah Clement, Zsuzsanna Tálas, Jowita Jaroszewicz, Paula Słonecka, Rebecca Pavan oraz Agnieszka Woźniak.Kinga Wysokińska, Jowita Jaroszewicz, Paula Słonecka oraz Agnieszka Woźniaka reprezentowały barwy Trefla przez dwa lata. Najpierw w I lidze, gdzie w sezonie 2016/2017 Trefl zajął drugie miejsce i zdobył srebrne medale, a następnie w minionym sezonie 2017/2018, gdzie Trefl walczył na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet.

Z kolei Daria Paszek, Sarah Clement oraz Zsuzsanna Tálas dołączyły do Trefla przed ostatnim sezonem i szybko wkomponowały się w zespół. Były ważnymi elementami krakowskiej maszyny w sezonie 2017/2018, maszyny, która osiągnęła bardzo dobry wynik. Rebecca Pavan wzmocniła zespół z Krakowa w trakcie sezonu i swoją postawą na boisku dołożyła sporą cegiełkę do ostatecznego wyniku.

Kinga Wysokińska swoją karierę kontynuować będzie w Klubie Sportowym Częstochowianka. Rebecca Pavan postanowiła zakończyć swoją przygodę z siatkówką. Podobnie Agnieszka Woźniak, która jednak zostaje w klubie i będzie odpowiadać za sprawy organizacyjne.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Lidze Siatkówki Kobiet

źródło: treflproxima.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved