Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zmiana trenera w Legionovii

Zmiana trenera w Legionovii

fot. Bogusław Krośkiewicz

Zarząd klubu Legionovia S.A. zdecydował o zakończeniu współpracy z trenerem Maciejem Bartodziejskim. Pierwszym trenerem ekipy Legionovii został Piotr Olenderek. Do sztabu jego zespołu dołączył również trzykrotny medalista mistrzostw Polski kadetek Dawid Michor.

Po siedmiu meczach nowego sezonu ostatni w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet klub Legionovii rozstał się z trenerem Maciejem Bartodziejskim. Pierwszym trenerem ekipy Legionovii został Piotr Olenderek. Do sztabu jego zespołu dołączył również trzykrotny medalista mistrzostw Polski kadetek Dawid Michor. Podobna sytuacja miała miejsce w zeszłym sezonie w Treflu Sopot, gdzie Olenderek zastąpił zwolnionego Piotra Matelę.– Życzymy trenerowi Olenderkowi powodzenia w nowej roli. Wierzymy, że podoła stawianemu przed nim wyzwaniu – powiedział prezes Sławomir Supa. Nowy trener ma pełne poparcie zarządu klubu – dodał.

Pierwsze treningi poprowadzone przez trenera Olenderka już za legionowiankami. Zespół ciężko pracuje, by poprawić formę, należycie przygotować się do meczu z Treflem Proximą Kraków i potwierdzić swoją przydatność w oczach nowego szkoleniowca.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved