Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zmiana trenera w BKS-ie

Zmiana trenera w BKS-ie

fot. orlenliga.pl

Mariusz Wiktorowicz z bialskim klubem święcił największe sukcesy w karierze trenerskiej (m.in. mistrzostwo Polski wywalczone w 2010 r.). W tym sezonie jednak wyniki i gra bialskich siatkarek dalekie były od spodziewanych. Dzisiaj na spotkaniu z Zarządem Bialskiego Klubu Sportowego SA 41-letni szkoleniowiec z powodów osobistych złożył rezygnację i poprosił o zwolnienie go z obowiązku pracy.

Prośba została przez zarząd przyjęta, co oznacza, że w najbliższym ligowym spotkaniu z ŁKS-em Commercecon Łódź bialskie siatkarki będą kierowane już zza linii bocznej przez innego szkoleniowca. Jego nazwisko bialski klub zdradzi w najbliższym czasie. Póki co treningi BKS-u PROFI CREDIT będą prowadzone przez drugiego trenera Bartłomieja Piekarczyka. Trener Mariusz Wiktorowicz objął bialską drużynę dokładnie rok temu, zastępując Włocha Emanuele Sbano. W ciągu tego roku drużyna prowadzona przez Wiktorowicza w rozgrywkach Orlen Ligi i Pucharu Polski wygrała 12 spotkań i poniosła 15 porażek.

Dziękując trenerowi Wiktorowiczowi, Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA chciałby podkreślić ogromne zaangażowanie i poświęcenie, z jakimi wykonywał on swoje obowiązki. Dużym plusem szkoleniowca w ocenie zarządu był również fakt, że nie bał się stawiać na młode, perspektywiczne siatkarki, które w bialskim zespole odgrywały coraz większą rolę.

Kto zdobędzie złoto Orlen Ligi w sezonie 2016/2017?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved