Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiana na ławce trenerskiej w Kielcach. Wraca Dariusz Daszkiewicz

Zmiana na ławce trenerskiej w Kielcach. Wraca Dariusz Daszkiewicz

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po serii pięciu porażek ze stanowiskiem trenera w Dafi Społem Kielce pożegnał się Wojciech Serafin. Miejsce szkoleniowca zajmie Dariusz Daszkiewicz, dla którego będzie to powrót na ławkę trenerską w Kielcach po niespełna roku przerwy. 

 Siatkarze Dafi Społem Kielce nie byli stawiani w roli faworytów przed rozpoczęciem tego sezonu. Kielczanie na trzynaście rozegranych spotkań w tym sezonie PlusLigi wygrali tylko dwa i są aktualnie ostatnim zespołem w ligowej tabeli, a w swoim dorobku zaledwie 6 punktów. W 13. kolejce kielczanie 0:3 ulegli PGE Skrze Bełchatów i wydaje się, że porażka przelała czarę goryczy w klubie z Kielc. Ze stanowiskiem szkoleniowca pożegnał się Wojciech Serafin, a jego miejsce zajmie powracający do zespołu Dariusz Daszkiewicz. Trener do 15 grudnia 2016 roku prowadził kielecką ekipę i po niespełna roku przerwy wraca do zespołu.

 

Poniżej prezentujemy oświadczenie klubu:

Klub Dafi Społem Kielce informuje, że zakończył współpracę z trenerem Wojciechem Serafinem. Dziękujemy trenerowi za jego zaangażowanie, pracę i proces szkoleniowy. Życzymy sukcesów w dalszej karierze trenerskiej. Jednocześnie informujemy, że obowiązki pierwszego szkoleniowca zespołu przejmuje Dariusz Daszkiewicz.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved