Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zmarli Wojciech Wesołowski i Jacek Witek

Zmarli Wojciech Wesołowski i Jacek Witek

fot. archiwum

Po długiej i ciężkiej chorobie w szpitalu w Bydgoszczy zmarł były siatkarz Wojciech Wesołowski. Łuczniczka Bydgoszcz poinformowała również o śmierci Jacka Witka. Urodzony w 1970 roku były siatkarz był wychowankiem Chemika Bydgoszcz, grał również w nyskiej Stali.

Były siatkarz międzyrzeckiego Orla i bydgoskiego Chemika Wojciech Wesołowski zmagał się z ciężką chorobą. Przeszedł kilka transfuzji krwi, od kilku tygodni przebywał na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Bydgoszczy. O jego śmierci poinformował nas znany lekarz z Międzyrzecza Kazimierz Antonowicz, który dowiedział się o tragedii od żony zmarłego siatkarza. Tydzień wcześniej – po meczu zawodników Orła z żołnierzami 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej – siatkarze z obu drużyn przekazali medykowi specjalną koszulkę z ich podpisami, którą miał przekazać ich choremu koledze. – Miał uśmiech na twarzy, kiedy ją odbierał. Niestety, przegrał swój najważniejszy mecz w życiu – mówi Antonowicz.Był bardzo koleżeński i serdeczny. Był bardzo lubiany przez kolegów i kibiców. I przez uczniów, gdyż był nauczycielem w jednej ze szkół. Jego śmierć jest ogromnym ciosem i wielką stratą dla nas wszystkich – mówi kapitan Orła Piotr Haładus, który znał osobiście W. Wesołowskiego.

Łuczniczka Bydgoszcz poinformowała również o śmierci Jacka Witka. Urodzony w 1970 roku były siatkarz był wychowankiem Chemika Bydgoszcz, grał również w nyskiej Stali.

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved