Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zmarł były sędzia siatkarski Janusz Kołodziejczyk

Zmarł były sędzia siatkarski Janusz Kołodziejczyk

Dotarła do nas smutna informacja o śmierci wieloletniego sędziego PZPS oraz sędziego międzynarodowego Janusza Kołodziejczyka. Wychował wiele pokoleń swoich następców, po zakończeniu kariery sędziowskiej był kwalifikatorem. Od wielu lat zmagał się z chorobą…

Janusz Kołodziejczyk był wieloletnim sędzią szczebla centralnego w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Przez niemal 20 lat był również międzynarodowym sędzią FIVB. W Łódzkim Związku Piłki Siatkowej pełnił nie tak dawno funkcję wiceprezesa i Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego.Po zakończeniu kariery na szczeblu centralnym w 2008 roku był kwalifikatorem. Wychował wiele pokoleń sędziów nie tylko w Łodzi. Był arbitrem na Igrzyskach Paraolimpijskich w Sydney i Atlancie, często sędziował zawody krajowe i międzynarodowe osób niepełnosprawnych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę