Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ziobrowski nie zagra w Korei. Siedmiu obcokrajowców w lidze koreańskiej

Ziobrowski nie zagra w Korei. Siedmiu obcokrajowców w lidze koreańskiej

fot. volleyball.it

We włoskiej Monzy zakończył się try-out do ligi koreańskiej. Z kilkunastu siatkarze kluby wybrały siedmiu, którzy w przyszłym sezonie zagrają w lidze azjatyckiej. Wśród nich nie ma Jakuba Ziobrowskiego, który został zgłoszony do draftu.

Kolejny sezon w lidze azjatyckiej spędzi węgierski atakujący – Krisztian Padar, który w poprzednich rozgrywkach bronił barw Wooricard Seul, a jego nowym klubem został Hyundai Skywalkers Cheonan. W Korei zagra także reprezentant Słowenii, Mitja Gasparini, a także Thijs Ter Horst. Dla Holendra to również nie będą pierwsze występy w Korei.W sumie w Korei zagra siedmiu obcokrajowców. Oprócz trzech wymienionych wyżej zagrają tam również Alexandre Ferreira, Simon Hirsch, Liberman Agamez oraz Yosvany Hernandez Cardonell. Wśród wybrańców koreańskich klubów zabrakło Jakuba Ziobrowskiego, który był zgłoszony do draftu. Polski atakujący wziął udział w try-out, ale ostatecznie nie przekonał do siebie działaczy żadnego z klubów.

źródło: volleball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved