Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zawodniczki Wisły Warszawa wydały oświadczenie

Zawodniczki Wisły Warszawa wydały oświadczenie

fot. Michał Szymański

Zawodniczki Wisły Warszawa wydały oświadczenie, w któym wyrażają zdziwienie, że ich środowe spotkanie z Chemikiem Police nie zostało przełożone przez PLS. Zapewniają w nim również, że po 1 lutego mogą mieć już pełny skład, a w czwartek ma do Warszawy przyjechać Mirjana Djurić, by zakończyć sprawę CEV. Wszystko wskazuje na to, że dni warszawskiego klubu są już policzone.

Oświadczenie zawodniczke Wisły Warszawa pojawiło się niedawno w portalu facebook. – Jesteśmy bardzo zaskoczone decyzją PLS i Pana Prezesa Pawła Zagumnego o braku możliwości przełożenia meczu z Chemikiem. Prezes Zagumny wcześniej na spotkaniu powiedział nam, że jeśli wystąpimy w Rzeszowie, to pomoże przełożyć starcie z zespołem z Polic. Jesteśmy gotowe zagrać w wybranym przez Chemik terminie po 1 lutego. Możemy ewentualnie zagrać w środę 29 stycznia, ale jedyna wolna hala jest w Łodzi. Klub z Polic nie chce się na to zgodzić – czytamy w oświadczeniu.



Nie bardzo wiadomo, na jakiej podstawie PLS miałaby przełożyć termin meczu, a Chemik Police prawdopodobnie jest już w drodze do Warszawy. Przypomnijmy, że według naszych ustaleń w Wiśle zostało tylko pięć siatkarek, w dodatku klub nie dysponuje halą, by rozegrać środowe spotkanie.

Poniżej prezentujemy oświadczenie, jakie ukazało się na facebooku Wisły:

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved