Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Zawiercianie ponownie słabsi w Chęcinach, wygrana reprezentacji Algierii

Zawiercianie ponownie słabsi w Chęcinach, wygrana reprezentacji Algierii

fot. archiwum

W drugim sparingu Aluron Virtu Warta Zawiercie został pokonany przez reprezentację Algierii 0:3. Spotkanie to, rozegrane w ramach Międzynarodowego Turnieju Świątecznego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny, okazało się drugą porażką z rzędu zespołu z województwa śląskiego. Dzień wcześniej uległ on podopiecznym Dariusza Daszkiewicza z Effectora Kielce.Reprezentacja Algierii od drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia przebywa na zgrupowaniu w podkieleckiej miejscowości, gdzie przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego na Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016. Drużyna z Afryki okazała się być najlepsza w całym Międzynarodowym Turnieju Świątecznym o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny. W środowym spotkaniu zawiercianom nie udało się ugrać nawet seta i przegrali spotkanie 0:3. Drugie miejsce w zmaganiach zajęli gracze Effectora Kielce, a ostatnie miejsce na podium właśnie Virtu Warta.

Był to ostatni sparing tej drużyny z województwa śląskiego w mijającym roku. W ramach rozgrywek I ligi 9 stycznia we własnej hali zawiercianie podejmą Energę Omis Ostrołęka.

źródło: aluronwarta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved