Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zapadła oficjalna decyzja – Hutnik wycofał się z rozgrywek I ligi

Zapadła oficjalna decyzja – Hutnik wycofał się z rozgrywek I ligi

fot. Karolina Hebda

W poniedziałek zapadła oficjalna i ostateczna decyzja o wycofaniu się Hutnika Kraków z rozgrywek I ligi mężczyzn. Działacze beniaminka długo walczyli o przetrwanie, ale wobec braku środków finansowych postanowili zakończyć nierówną walkę. Mecz z Victorią był ostatnim, jaki małopolski beniaminek rozegrał w I lidze.

Od dłuższego czasu głośno mówiono o wycofaniu się z rozgrywek Hutnika Kraków. Strefa Siatkówki pisała już o tym przed świętami Bożego Narodzenia. Od tamtego czasu krakowski zespół nie rozegrał żadnego meczu, ale dopiero w poniedziałek 18 stycznia działacze Hutnika postanowili ostatecznie wycofać drużynę z rozgrywek. Zgodnie z przepisami wyniki meczów pierwszej rundy zostaną utrzymane, zaś w drugiej rundzie rywale otrzymają walkowera za spotkania z Hutnikiem.Oświadczenie Hutnika Kraków

Zarząd klubu UKS Hutnik Kraków zawiadamia, iż z dniem 18 stycznia 2016 roku wycofuje się z rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Mimo wielu zapewnień ze strony potencjalnych sponsorów oraz władz miasta nie udało się zebrać odpowiednich środków finansowych na kontynuację sezonu.

źródło: inf. własna, uks-hutnik.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved