Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA wydała oświadczenie w sprawie problemów z rozliczeniem należności podatkowych

ZAKSA wydała oświadczenie w sprawie problemów z rozliczeniem należności podatkowych

W poniedziałek rano siatkarskie środowisko obiegła informacja, która dotyczyła problemów z rozliczeniem należności podatkowych niektórych graczy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Klub z Opolszczyzny nie zwlekał i wydał w tej sprawie oświadczenie.

Przypomnijmy, że sprawa rozliczeń podatkowych dotyczy zagranicznych zawodników, a także trenera Andrei Gardiniego. Były menadżer ZAKSY, Tomasz D. miał pełnomocnictwa do obsługi kont bankowych niektórych graczy, a ze wspomnianych kont miało zniknąć łącznie około 2,5 miliona złotych. Poniżej prezentujemy pełne oświadczenie klubu.Wobec pojawiających się w środowisku informacji w zakresie problemów z rozliczeniem należności podatkowych niektórych zawodników i trenerów Klubu wyjaśniamy, że problemy te nie mają żadnego związku z jego działalnością. Klub przykłada szczególną wagę do należytej realizacji zawartych kontraktów, a co  za tym idzie prawidłowo oraz terminowo wywiązuje się ze wszelkich swoich zobowiązań.

Wspomniana sytuacja nie jest więc konsekwencją jakichkolwiek zaniechań lub zaniedbań Klubu. Tym niemniej,  wszelkie problemy zawodników oraz trenerów Klubu nie pozostają dla Klubu obojętne, a wręcz przeciwnie, stanowią zawsze przedmiot szczególnej troski jego kierownictwa.

Z uwagi na powyższe, Klub bezzwłocznie zaoferował wyżej wymienionym osobom pełne wsparcie zarówno w wymiarze organizacyjnym, jak i prawnym, w szczególności zapewniając bieżącą obsługę niezależnej kancelarii prawnej, która bezpośrednio reprezentuje ich interesy oraz prowadzi toczące się w tej sprawie postępowania.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved