Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zagumny wszedł do zarządu ONICO Warszawa

Zagumny wszedł do zarządu ONICO Warszawa

W czwartek ONICO Warszawa ogłosił na swojej stronie internetowej spore roszady dotyczące zarządu spółki. Zmiany weszły w życie w dniu ich ogłoszenia.

Do zarządu dołączyły dwie nowe postacie. Są nimi były zawodnik, a obecnie dyrektor sportowy klubu – Paweł Zagumny oraz Mariusz Wilkołaski, zajmujący stanowisko dyrektora finansowego. Prezesem zarządu nadal pozostała Joanna Dolecka. O wszystkich zmianach 22 sierpnia zdecydowało Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.To ważny krok w rozwoju klubu. Zmiany są odzwierciedleniem naszej wizji budowania silnej warszawskiej siatkówki na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że będziemy w stanie osiągnąć zamierzone cele już w najbliższym sezonie. Pragnę także podziękować Marcinowi Bańcerowskiemu, dotychczasowemu wiceprezesowi klubu, za wieloletnią współpracę i zaangażowanie – tak całą sprawę skomentowała prezes ONICO Warszawa.

To już kolejne duże roszady, jakie zachodzą w klubie przed sezonem 2017/2018. Przede wszystkim przebudowie uległ zespół, w którym pojawiło się wiele nowych twarzy, jak choćby Antoine Brizard, Damian Wojtaszek czy też Nikola Gjorgiew. Przypomnijmy, że posadę szkoleniowca drużyny z Warszawy objął z kolei trenerski mistrz świata z 2014 roku i aktualny sternik reprezentacji Kanady – Stephane Antiga.

Ponadto zdecydowanie zmieniła się nazwa drużyny, gdzie zniknęło „AZS Politechnika”, a została jedynie nazwa sponsora tytularnego, jakim drugi rok z rzędu jest firma ONICO.

źródło: inf. własna, onicowarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved