Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zacięty mecz i 24 punkty Kubiaka

Zacięty mecz i 24 punkty Kubiaka

fot. panasonic.co.jp

Aż dwa sety meczu pomiędzy Panasonic Panthers Michała Kubiaka a Oita Miyoshi Weise Assler zakończyły się dopiero po przekroczeniu bariery 30 punktów! Kapitan reprezentacji Polski był najlepszym punktującym w swoim zespole.

Zespół Michała Kubiaka Panasonic Panthers chyba nie spodziewał się, że napotka aż tak duży opór ze strony zajmującego dziewiąte miejsce w tabeli Oita Miyoshi Weise Assler. Dwie pierwsze partie zakończyły się po emocjonujących końcówkach, w których szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Panter dopiero po przekroczeniu bariery 30 punktów!Ciekawie było też w ostatniej odsłonie, w której ekipa kapitana reprezentacji Polski przegrywała już nawet 12:18, jednak przypuściła szarżę i rozwiała wszelkie nadzieje siatkarzy Oity na przedłużenie losów tego meczu. Panasonic wygrał na wyjeździe 3:0, a Kubiak był najlepszym punktującym w swoim zespole. Zdobył 24 punkty, przyjmując piłkę z 55-procentową dokładnością.

Pantery z 21 zwycięstwami i 2 porażkami niezagrożenie przodują w tabeli ligi japońskiej. Na koncie mają już 62 punkty, a do końca fazy zasadniczej pozostało już tylko pięć serii spotkań. W niedzielę zespół dwukrotnego mistrza świata zmierzy się z zajmującym czwartą pozycję w klasyfikacji Toyota Gosei.

Oita Miyoshi Weise Assler – Panasonic Panthers 0:3
(31:33, 28:30, 22:25)

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved