Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > XXV Mistrzostwa Polski Oldboyów w Kędzierzynie-Koźlu

XXV Mistrzostwa Polski Oldboyów w Kędzierzynie-Koźlu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Już dwudziesta piąta edycja Mistrzostw Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego zostanie rozegrana w Kędzierzynie-Koźlu, w dniach 29-31 maja 2020 roku.

Turniej odbędzie się w Hali Azoty, w której na co dzień występują aktualni mistrzowie Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Rywalizacja potrwa trzy dni, od piątku 29 maja, w niedzielę 31 poznamy mistrzów Polski w siedmiu kategoriach.Bardzo się cieszę, że znowu spotkamy się pod siatką ale i będziemy mieli czas po prostu się spotkać i spędzić razem weekend. To dla byłych zawodowych graczy często jedyna okazja w roku, by wrócić wspomnieniami do dawnych czasów kumpli z boiska. Dlatego tak bardzo cenię sobie, że Mistrzostwa Polski Oldboyów są rozgrywane już od 25 edycji. To dla naszego środowiska prawdziwe święto – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki, w zeszłym roku uczestnik turnieju. – Bardzo dziękuję władzom samorządowym Kędzierzyna-Koźla, że kolejny rok współpracują z nami przy organizacji tego wspaniałego turnieju. Za każdym razem tworzymy razem niezapomniane zawody i atmosferę wokół nich – dodaje.

Mistrzostwa Polski Oldboyów w zeszłym roku zgromadziły 546 graczy z 52 drużyn, rozegrano w sumie 88 meczów. W tym roku zawody zostaną rozegrane w siedmiu kategoriach wiekowych:

powyżej 35 lat (rok urodzenia 1985 i starsi);
powyżej 40 lat (rok urodzenia 1980 i starsi);
powyżej 45 lat (rok urodzenia 1975 i starsi);
powyżej 50 lat (rok urodzenia 1970 i starsi);
powyżej 55 lat (rok urodzenia 1965 i starsi);
powyżej 60 lat (rok urodzenia 1960 i starsi);
powyżej 65 lat (rok urodzenia 1955 i starsi).

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved