Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wypoczęta Skra szykuje się na najważniejsze mecze

Wypoczęta Skra szykuje się na najważniejsze mecze

fot. Katarzyna Antczak

Po trzydniowej przerwie siatkarze PGE Skry wrócili do zajęć. Zregenerowani i gotowi do pracy przed decydującą częścią sezonu spotkali się na porannym środowym treningu. Zespół po wygranej w Bielsku-Białej otrzymał trzy dni wolnego. Niektórzy, jak Robert Kaźmierczak, udali się w rodzinne strony, inni, jak np. Bartosz Bednorz i Kacper Piechocki, ładowali baterie w urokliwym Zakopanem.

– Dawno tam nie byłem. Stwierdziliśmy, że warto tam pojechać, dopisała też pogoda i nie mamy czego żałować. Mogę polecić to piękne miejsce, bardzo odpoczęliśmy – relacjonuje Bartosz Bednorz. Siły będą potrzebne, bo terminarz kwietniowy jest dla bełchatowian szczególnie wymagający.To było ważne nie tylko ze względu na odpoczynek fizyczny, ale i mentalny. Te kilka dni wolnego wyjdą nam tylko na korzyść – uważa trener przygotowania fizycznego PGE Skry, Wojciech Janas. – W sezonie ciężko znaleźć okres, aby zawodnicy otrzymali tyle wolnego. Na pewno odpoczęli także psychicznie, co jest bardzo ważne w kontekście tego, co czeka nas w najbliższym czasie. Przed najważniejszymi meczami będzie duże napięcie, dlatego uważam, że dobrze się stało, że znalazły się te trzy dni – dodaje fizjoterapeuta zespołu, Tomasz Kuciapiński.

Ostatnim sprawdzianem przed półfinałem będzie dla bełchatowian mecz z Effectorem Kielce. Spotkanie odbędzie się w hali Energia 2 kwietnia, początek o godz. 17:30.

Kto będzie mistrzem Polski w 2017 roku?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved