Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Trzy wygrane sparingi juniorów z Egiptem

Trzy wygrane sparingi juniorów z Egiptem

fot. CEV

Reprezentacja Polski juniorów przygotowująca się w Cetniewie do mistrzostw świata w dniach 1-3 lipca rozegrała trzy sparingi z kadrą Egiptu. We wszystkich spotkaniach lepsi okazali się biało-czerwoni. Polacy dwukrotnie pokonali rywali 3:1, a raz bez starty seta.

Pierwsze, poniedziałkowe starcie podopieczni trenera Michała Bąkiewicza wygrali 3:0. W poszczególnych setach triumfowali do 14, 21 i 22, a w dwóch dodatkowych padły wyniki 25:21 na korzyść Egiptu i 15:5 dla Polaków. Dzień później biało-czerwoni oddali rywalom jedną partię – w trzeciej ulegli im po grze na przewagi 24:26. W pozostałych triumfowali do 18, 22 i 19, a dodatkowy piąty set zakończył się wynikiem 15:10. Podobnie było w środę. Dwie pierwsze odsłony reprezentanci Polski wygrali do 15, w trzeciej lepsi byli rywale (26:24), a w czwartej gospodarze przypieczętowali triumf, wygrywając do 22.Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie jest kolejnym etapem przygotowań kadry juniorów do lipcowych mistrzostw świata w Bahrajnie. Zgrupowanie zakończy się 6 lipca. Trzy dni później podopieczni trenera Michała Bąkiewicza spotkają się na zgrupowaniu w Żyrardowie, a 15 lipca odlecą do Bahrajnu.

W fazie grupowej mistrzostw świata biało-czerwoni zagrają z Brazylią, Włochami i Kanadą. Dwie najlepsze drużyny awansują do ćwierćfinału.

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved