Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Kuala Lumpur: Nieudany start pary Rudol/Szałankiewicz

WT Kuala Lumpur: Nieudany start pary Rudol/Szałankiewicz

fot. FIVB

Maciej Rudol i Jakub Szałankiewicz to jedyna polska, męska para startująca w trzygwiazdkowym turnieju w Kuala Lumpur. Na malezyjskich plażach zanotowali jednak nieudany początek. Silniejsi okazali się Brazylijczycy, Thiago Dealtry Barbosa i Oscar Brandão. Biało-czerwoni tym meczem zainaugurowali turniej, nie musieli przebijać się przez kwalifikacje.

W rozegranym w nocy polskiego czasu meczu w premierowej odsłonie Brazylijski duet w pewnym momencie narzucił Maciejowi Rudolowi i Jakubowi Szałankiewiczowi swój styl gry. Zaprezentował się on lepiej w każdym elemencie i wypracował sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddał do samego końca.Emocji nie brakowało w secie drugim, gdzie oba duety nie szczędziły sobie mocnych ciosów i pozostawały w kontakcie punktowym. O losach tej partii musiała zadecydować gra na przewagi, gdzie więcej zimnej krwi zachowali Brazylijczycy, którzy wygrali tym samym cały mecz.

Kolejne spotkanie Macieja Rudola i Jakuba Szałankiewicza odbędzie się w najbliższy czwartek. Zagrają oni z reprezentantami gospodarzy, parą Gee Jia Wei/ Kwan Young Kuck.

Thiago/Oscar [BRA] – Rudol/Szałankiewicz [POL] 2:0
(21:17, 22:20)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved