Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Itapema: Przed Polakami walka o brąz

WT Itapema: Przed Polakami walka o brąz

W rozgrywkach World Tour Itapema duet Piotr Kantor i Bartosz Łosiak dotarł do półfinału. Biało-czerwona para zmierzyła się w nim z Brazylijczykami Evandro/Andre i niestety musiała uznać ich wyższość. Reprezentanci Polski jeszcze w niedzielę powalczą więc o brąz w tym turnieju, a po drugiej stronie siatki staną kolejni siatkarze brazylijscy.

Jako pierwsi swój półfinał rozegrali Vitor Felipe/Guto oraz norweska para Mol/Sorum C. Patrząc na dotychczasowe dokonania duetów, wydawać się być mogło, że para z Brazylii powinna dość łatwo awansować do półfinału. Tymczasem europejski team spisał się w tym starciu znacznie lepiej i po dwusetowym zwycięstwie znalazł się w walce o końcowy triumf w turnieju.Pełni animuszu rozpoczęli swoje spotkanie półfinałowe Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Duet reprezentantów Polski, mimo że był bliski korzystnego rozstrzygnięcia w partii premierowej, przegrał ją do 19, w kolejnej odsłonie oddając już pole rywalom trochę bardziej.

O brąz turnieju World Tour w Itapema  biało-czerwoni zmierzą się z drugą brazylijską dwójką – Vitor Felipe/ Guto, która awansowała do strefy medalowej. W tym sezonie oba duety już się spotkały, a miało to miejsce w czterogwiazdkowych zawodach Huntington Beach, w których to Kantor i Łosiak pokonali przeciwników w setach do 14 i 15.

półfinały:
Vitor Felipe/Guto (BRA) – Mol/Sorum C. (NOR) 0:2
(17:21, 13:21)
Kantor/Łosiak (POL) – Evandro/Andre (BRA) 0:2

(19:21, 16:21)

mecz o brąz:
Vitor Felipe/Guto (BRA) – Kantor/Łosiak (POL)

finał:
Mol/Sorum C. (NOR) – Evandro/Andre  (BRA)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved