Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Ios Island: Krótka przygoda polskiej pary w Grecji

WT Ios Island: Krótka przygoda polskiej pary w Grecji

Adrian Sdebel i Sebastian Kaczmarek spróbowali swych sił na greckiej wyspie Ios, gdzie rozgrywany jest jednogwiazdkowy turniej World Tour. Polacy wystąpili w kwalifikacjach, gdzie w I rundzie trafili na rywali z Rosjan. Biało-czerwoni nie dali rady przeciwnikom i już po jednym meczu pożegnali się z turniejem.

Adrian Sdebel i Sebastian Kaczmarek w I rundzie kwalifikacji do turnieju World Tour na wyspie Ios trafili na Daniła Kuwiczkę i Antona Kislycyna z Rosji.Już pierwszy set pokazał, że nie będą to łatwi rywale dla biało-czerwonych. Polacy dotrzymywali kroku przeciwnikom, ci jednak cały czas byli krok przed nimi. W efekcie to Rosjanie wygrali końcówkę i po zwycięstwie 21:19 objęli prowadzenie w meczu.

Drugi set był również zacięty i cały czas trwała twarda walka punkt za punkt. Raz na prowadzeniu byli siatkarze z Rosji, raz biało-czerwoni. O zwycięstwie musiała zadecydować końcówka na przewagi, ale w ostatnich piłkach znów lepsi okazali się Kuwiczka i Kislycyn i to oni wygrali cały mecz 2:0 i awansowali do kolejnej rundy. Sdebel i Kaczmarek pożegnali się już z greckim turniejem.