Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Wspólny trening Polaków i Kanadyjczyków w Spale

Wspólny trening Polaków i Kanadyjczyków w Spale

fot. Arkadiusz Buczyński

Siatkarze Polski i Kanady mieli dziś w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Spale wspólny trening. Przeprowadzona została gra treningowa z dorzucanymi piłkami, w której biało-czerwoni zwyciężyli 4:0, sety były grane do piętnastu punktów.

Trener biało-czerwonych podzielił swoich podopiecznych na dwie grupy. W jednej znaleźli się Grzegorz Łomacz, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Mateusz Mika i Rafał Buszek, a w drugiej Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Andrzej Wrona, Marcin Możdżonek, Wojciech Żaliński i Michał Kubiak. Artur Szalpuk wchodził do gry w obu zestawach. Grali obaj libero – Damian Wojtaszek w obronie, a Paweł Zatorski na przyjęciu. Po stronie rywali, których prowadził Glenn Hoag, widzieliśmy m.in. Justina Duffa i Dana Lewisa.Czuję się coraz lepiej – powiedział po meczu Michał Kubiak. – W zespole jest atmosfera pracy i mobilizacji. Zdajemy sobie sprawę, do jak ważnego turnieju przygotowujemy się. Jutro zagramy z Kanadyjczykami sparing, który odpowie nam, gdzie jesteśmy – dodał kapitan reprezentacji.

Na zgrupowaniu cały czas solidnie pracujemy. Bardzo fajnie, że zawodnicy w tym szczególnym okresie świąt i Nowego Roku przystąpili do treningu z ogromnym zaangażowaniem – podkreślił trener Stephane Antiga.

Polska – Kanada 4:0

(15:13, 15:13, 15:11, 15:13)

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved