Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wrześniowe sparingi #VolleyWrocław

Wrześniowe sparingi #VolleyWrocław

fot. #VolleyWrocław

Przed #VolleyWrocław seria wrześniowych sparingów i meczów kontrolnych. Wszystko po to, by zdobyć materiał do dalszej analizy rozwoju siatkarek i sprawdzić formę wrocławianek w warunkach meczowych.

We wrześniu siatkarki #VolleyWrocław rozegrają siedem sparingów. Rozpoczną od dwumeczu z Energa MKS Kalisz. W najbliższy piątek gospodarzem spotkania będzie wrocławska drużyna (mecz odbędzie się w hali treningowej przy ul. Wietrznej), dzień później – wrocławianki udadzą się do Kalisza. Kolejno – drużyna z Dolnego Śląska zagra w turnieju w Opolu. Zmierzy się tam z pierwszoligowcami. W sobotę, 14 września, przeciwnikiem będzie drużyna Enea Energetyk Poznań. W niedzielę, 15 września, wrocławianki zmierzą się z gospodarzem turnieju – Uni Opole.Tydzień później zostanie rozegrany turniej o Solną Piłkę. Rozgrywki potrwają dwa dni i odbędą się w Wieliczce. W sobotę, 21 września, podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego zagrają dwa mecze – do południa z Rote Raben Vilsbiburg, natomiast po południu z 7R Solna Wieliczka. W niedzielę rozegrane zostaną mecze o miejsca w końcowej klasyfikacji. W turnieju udział wezmą także Energa MKS Kalisz, E.Leclerc Radomka Radom oraz Developres SkyRes Rzeszów.

Wrocławski sztab planuje udział w jeszcze jednym turnieju, na początku października. Szczegóły dotyczące czasu i miejsca zostaną podane wkrótce. Inauguracja Ligi Siatkówki Kobiet zaplanowana jest na 12 października. #VolleyWrocław walkę o mistrzostwo Polski rozpocznie wyjazdowym meczem z Wisłą Warszawa.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved