Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wrocławski klub potwierdza, Hatala wraca do LSK

Wrocławski klub potwierdza, Hatala wraca do LSK

fot. Michał Szymański

W czwartek Strefa Siatkówki informowała o ewentualnym transferze Kingi Hatali do #VolleyWrocław. W piątek klub potwierdził tę informację. – Klub z Wrocławia zdecydował się na wzmocnienie zespołu. Do zespołu #VolleyWrocław dołączy Kinga Hatala, która do Polski wraca z Włoch – czytamy w informacji prasowej.

Kinga Hatala to siatkarka grająca na pozycji atakującej. Kibice mogą kojarzyć zawodniczkę z gry w zespołach z Muszyny, Torunia czy Rzeszowa. Ostatnie miesiące spędziła we włoskiej Serie A2. Do Wrocławia Hatala przychodzi z zadaniem odciążenia Aleksandry Rasińskiej. Młoda atakująca jest obecnie najlepiej punktującą siatkarką Ligi Siatkówki Kobiet.Cieszę się bardzo, że pomimo przeciwności losu, które się pojawiły – uda mi się dokończyć siatkarsko sezon. Przychodzę do #VolleyWrocław by dać z siebie wszystko i pomóc drużynie w zdobyciu zwycięstw, które pozwolą na zdobycie wyższego miejsca w tabeli – powiedziała Kinga Hatala, nowa atakująca #VolleyWrocław.

Sytuacja, w której się znaleźliśmy doprowadziła do tego, że rozglądaliśmy się na rynku nad wzmocnieniem naszego zespołu. Wybór padł na Kingę Hatalę, która w tym momencie kończy przygodę z włoskim klubem. Mam nadzieję, że podjęte przez nas działania pozwolą nam wygrać kolejne mecze i spokojnie utrzymać zespół w Lidze Siatkówki Kobiet – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved