Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wrocławska ekipa z nową zawodniczką

Wrocławska ekipa z nową zawodniczką

Roksana Irzemska to siatkarka urodzona w 1998 roku. Jest przedstawicielką młodego pokolenia wchodzącego właśnie na arenę Ligi Siatkówki Kobiet. Do Wrocławia przechodzi z Torunia, gdzie zadebiutowała w rozgrywkach I ligi.

Roksana Irzemska to jedna z zawodniczek, którą wspólnie z Wojtkiem Kurczyńskim jakiś czas temu wpisaliśmy na naszą listę scoutingową. Jest to młoda siatkarka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Przed nami sporo pracy indywidualnej, jak i zespołowej, aby wdrożyć Roksanę w system gry zespołu. Myślę, że szybko zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie szła do przodu – powiedział Marek Solarewicz, pierwszy trener #VolleyWrocław.W drużynie witamy nową zawodniczkę – Roksanę. Nasz sztab bacznie przyglądał się jej przez ostatnie sezony. Roksana przede wszystkim wyróżnia się dobrymi warunkami fizycznymi i ochotą do współpracy z naszym sztabem. Jestem przekonany, że pod okiem naszych szkoleniowców zrobi kolejny krok w swojej siatkarskiej karierze – tak transfer skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Słyszałam o #VolleyWrocław same pozytywne rzeczy, jest to bardzo dobry klub, w którym mogą się rozwijać zawodniczki – te starsze i te młodsze. Panuje tutaj atmosfera, która motywuje do dalszej pracy. Jak tylko dostałam propozycję z możliwością grania we Wrocławiu, nie zastanawiałam się długo. Cieszę się, że tutaj jestem i nie pozostaje mi nic innego, jak ciężko pracować na treningach i starać się wykorzystać każdą okazję do grania w meczu – powiedziała nowa przyjmująca wrocławskiej ekipy, Roksana Irzemska.

Roksanę Irzemską w biało-zielonych barwach będzie można zobaczyć po raz pierwszy już podczas piątkowego meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź.

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved