Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > World Volleyball Coaches Show zaprezentuje w tym roku trzy gwiazdy

World Volleyball Coaches Show zaprezentuje w tym roku trzy gwiazdy

fot. volleycountry.com

Druga edycja World Volleyball Coaches Show 2019 ma do zaoferowanie nie tylko wszystko co najlepsze z męskiej, ale także z kobiecej siatkówki. Po raz pierwszy oferujemy zajęcia z coachingu i mentoringu.

Wyjątkowa konferencja z światowej klasy trenerami będzie miała miejsce w Czechach już drugi raz. Premierowa odsłona miała miejsce w zeszłym roku w Czeskich Budziejowicach i cieszyła się bardzo dobrą opinią. W tym roku druga edycja jest przygotowywana w północnych Morawach. World Volleyball Coaches Show odbędzie się 15-16 czerwca w Ostrawie.Konferencja skupi się na siatkówce młodzieżowej (chłopców i dziewczyn). W praktycznych przykładach przedstawionych na boisku, światowej klasy trenerzy zademonstrują swoje opinie i pogląd na współczesną siatkówkę. Wszystko będzie tłumaczone symultanicznie z języka angielskiego na czeski i polski.

Massimo Barbolini to włoski szkoleniowiec, jeden z najbardziej utytułowanych trenerów kobiecej siatkówki na świecie. Barbolini w 2007 i 2009 roku, zdobył złoto podczas mistrzostw Europy siatkarek z reprezentacją Włoch. Co więcej, wygrał w 2007 i 2011 roku Puchar Świata, także z włoską reprezentacją kobiet. Trzykrotnie zdobywał złoty medal w Lidze Mistrzyń CEV i zwyciężył w Klubowych Mistrzostwach Świata FIVB. Obecnie Massimo Barbolini pracuje w Novarze. W ciągu swojej kariery, osiągnął niesamowitą liczbę 29 tytułów wywalczonych w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych. We Włoszech jest często zapraszany na siatkarskie seminaria i warsztaty, gdzie przekazuje swoją wiedzę innym włoskim szkoleniowcom.

Dr Marian Jelínek jest rozpoznawalnym w Czechach trenerem mentalnym i byłbym trenerem osobistym Jaromira Jagra. Pośród jego największych osiągnięć trenerskich w hokeju na lodzie znajdują się takie tytuły jak złoty medal mistrzostw świata 2005, które odbyły się w Wiedniu, dwa mistrzostwa czeskiej ligi ze Spartą Praga i zdobyty Puchar Prezydenta Czeskiej Federacji Hokeja na Lodzie z HC Plzeň. Współpracuje indywidualnie z wieloma topowymi sportowcami, między innymi Karoliną Plíšková. Swoje doświadczenie z sportu na najwyższym poziomie wykorzystuje w inspirujących wykładach dla menedżerów, na uniwersytetach, konferencjach w Republice Czeskiej jak i za granicą, gdzie jest regularnie zapraszany. Marian Jelínek jest także autorem i współautorem dziewięciu książek, pośród których znajdują się dwie opublikowane w Niemczech.

Javier Weber to trener siatkówki z Argentyny. Jako rozgrywający reprezentacji Argentyny rozegrał w latach 1985-2002 w sumie 613 spotkań. Javier Weber jest jednym z niewielu zawodników w historii siatkówki, którzy zagrali na pięciu turniejach mistrzostw świata. Podczas igrzysk olimpijskich w 1988 roku, zdobył z reprezentacją brązowy medal. Swój pierwszy medal jako trener zdobył w Brazylii, gdzie spędził 5 lat. Przed przyjazdem do Argentyny zdobył w 2006 roku mistrzostwo Grecji. W 2008 Weber został  pierwszym trener męskiej reprezentacji Argentyny i piastował to stanowisko do 2013 roku. Prowadzi Personal Bolivar od dziesięciu sezonów. Jest najbardziej utytułowanym trenerem w historii klubu – zdobył 9 tytułów w rozgrywkach ligi argentyńskiej.

To niezwykłe, siatkarskie wydarzenie na którym można zdobyć najświeższą wiedzę od ekspertów klasy światowej. Najbardziej popularny polski portal siatkarski siatka.org jest partnerem Show. Oczekujmy obecności 400-500 trenerów z całej Europy, a co za tym idzie będzie to największa siatkarska konferencja w Europie.

Korzyści z Coaches Show dla Ciebie:

3 światowych ekspertów, których nie zobaczysz nigdzie indziej

Tłumaczenie symultaniczne na język czeski i polski

12 godzin zajęć praktycznych na temat siatkówki młodzieżowej

Wymiana opinii z najlepszymi trenerami, która będzie podczas show

Największa siatkarska konferencja w Europie!

Bilety na World Volleyball Coaches Show 2019 będą dostępne od 31 marca.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved