Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wołkow trenuje z Zenitem

Wołkow trenuje z Zenitem

fot. archiwum

Historia Aleksandra Wołkowa jest znana niemal każdemu kibicowi. Siatkarz po igrzyskach olimpijskich w Londynie długo był nieobecny w światowej siatkówce. Było to spowodowane jego problemami zdrowotnymi, a konkretnie urazem kolana, jednak wydaje się, że teraz wszystko zmierza ku lepszemu.

Mistrz olimpijski z Londynu przyznał, że zaczyna wracać do treningów. W tej chwili trenuje z Zenitem Kazań.Zwróciłem się do Władimira Alekny w sprawie treningów, a on zgodził się, abym mógł trenować z drużyną. Jestem bardzo wdzięczny Zenitowi i osobie Alekny. Nie pozostawili mnie samego sobie w trudnej sytuacji i pomagają mi teraz dojść do optymalnej formy, póki szukam klubu – wyjaśnił Aleksander Wołkow.

Jak się okazuje, nie jest to jedyna miła niespodzianka związana z siatkarzem. Mierzący 210 cm środkowy planuje zmienić coś w swojej sportowej karierze.

Wiem, że pojawiły się plotki dotyczące zmiany mojej nominalnej pozycji. Jest to jak najbardziej prawda, teraz poczułem chęć trenowania jako przyjmujący. Myślę, że to w niczym nie przeszkodzi. Po prostu mnie to ciekawi. To nie oznacza, że nie jestem gotowy, aby grać jako środkowy. Chcę grać nadal – dodał wielokrotny reprezentant Rosji.

Warto zaznaczyć, że Wołkow w ostatnim sezonie zagrał w barwach Uralu Ufa. Co więcej, jego byłe kluby zagrają przeciwko sobie. Co ciekawe, środkowy poleciał wraz z Zenitem do Ufy.

Na podstawie wypowiedzi dla strony zenit-kazan.com opracowała Agnieszka Kaźmierska (przegladligowy.com)

źródło: Przegląd Ligowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved