Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Żaliński: Było mi dobrze w Radomiu

Wojciech Żaliński: Było mi dobrze w Radomiu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wojciech Żaliński od wielu lat był uznawany za symbol Cerradu Czarnych Radom. Po pięciu latach siatkarz zdecydował się jednak na zmianę barwa klubowych. – Nie chciałem doprowadzić do momentu, w którym byłbym piątym kołem u wozu – powiedział przyjmujący.

 Po pięciu solidnych sezonach spędzonych w Radomiu Żaliński zdecydował się na zmianę klubu. – Było mi dobrze w Radomiu. Nigdy nie powiem złego słowa na klub i ludzi, którzy tam pracowali. Nie zamierzałem opuszczać Radomia, ale po pięciu latach uznałem, że czas na zmiany. Nie chciałem doprowadzić do momentu, w którym zacznie być źle i stanę się piątym kołem u wozu. Chciałem sam zadecydować o tym, kiedy odejdę – powiedział.

 

Z Radomia dochodzą sygnały, że ma to być klub coraz bardziej stabilny. Biorąc pod uwagę koniec sezonu wydaje się być wręcz przeciwnie, bo wielu siatkarzy opuszcza Mazowsze. – Widzę przyszłość radomskiej siatkówki w kolorowych barwach. Stabilność to bardzo dobre słowo, jeśli chodzi o klub. W ciągu pięciu lat nie zdarzyło się, by komukolwiek czegokolwiek tam brakowało. Nie trzeba się tam nikogo o nic prosić. Może nie jest to klub emanujący luksusem na zewnątrz, ale wywiązuje się na czas ze wszystkich zobowiązań – skomentował.

Więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved