Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Winnik: Walczymy o marzenia

Wojciech Winnik: Walczymy o marzenia

fot. Miłosz Kozakiewicz / MKS Ślepsk Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki wciąż walczy o awans do fazy play-off. Ich rywalem w tej batalii jest między innymi ekipa Czarnych Radom. Z bezpośredniego starcia obronną ręką wyszli ci drudzy. Suwalczanie jednak nie składają broni, tym bardziej że grają już na luzie, bo mają zapewnione utrzymanie, a było to główne zadanie postawione przed zawodnikami Ślepska.

Prezes suwalskiego klubu Wojciech Winnik po meczu z Czarnymi nie rozdzierał szat i ze spokojem oczekuje na kolejne mecze, nie nakładając presji na siatkarzy. Dla niego awans do play-off będzie wspaniałym zwieńczeniem sezonu, ale jeżeli się nie uda, to sezon i tak będzie udany. – Przypomnę, że naszym celem było utrzymanie i ten cel został zrealizowany – powiedział po meczu.Dzisiaj walczymy o marzenia, a marzeniem jest „ósemka”. Zostawmy zawodników w spokoju, nie wywierajmy na nich dodatkowej presji. Oni już zrobili swoje, osiągnęli wynik, jaki został przed nimi postawiony za cel. Dodatkowo dają nam potężną satysfakcję, bijąc się równo z zespołami bogatszymi i potencjalnie mocniejszymi. Mam nadzieję, że sprawią też niespodziankę i awansujemy do play-off – dodał prezes Ślepska.

Nicolas Szerszeń ocenił mecz jako zacięty, ale oddał rywalom to, że zagrali dobrze. – Dziś grało się na centymetry i challenge. Nie wyszło nam dziś po prostu. Mieliśmy sytuacyjne piłki, które mogliśmy skończyć. Nie udało się, a drużyna z Radomia zagrała naprawdę bardzo dobrze. Teraz trzeba się skupić na następnym meczu.

źródło: opr. własne, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved