Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wojciech Szwed: Będziemy walczyć do ostatniej kolejki

Wojciech Szwed: Będziemy walczyć do ostatniej kolejki

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Beniaminek Krispol 1. Ligi, SPS Grobry Głogów wciąż walczy o utrzymanie na zapleczu PlusLigi. Głogowianie zajmują obecnie 13. miejsce w tabeli rozgrywek. – Każdy kolejny mecz jest tym najważniejszym, ale tym razem mamy komfort grania u siebie. Wiemy, jak wysoki poziom prezentuje drużyna z Lublina, ale niejednokrotnie pokazywaliśmy już, że potrafimy z takimi drużynami grać – powiedział przyjmujący drużyny z województwa dolnośląskiego, Wojciech Szwed. Już w czwartek głogowian czeka następne spotkanie, zmierzą się u siebie z LUK Politechniką Lublin. 

Za wami mecz walki w Strzelcach Opolskich. Ostatecznie jednak to gospodarze dopisali do swojego konta ważne punkty.Wojciech Szwed:- W meczu ze Strzelcami Opolskimi, mimo wielkich chęci byliśmy po prostu słabsi. Po prostu nam nie szło. W żadnym elemencie nie umieliśmy nawiązać z nimi walki.

W dalszym ciągu walczycie o utrzymanie. Czego, jak czego, ale motywacji nie można wam odmówić.
– Tak, cały czas mamy jeszcze duże szanse. Jednak musimy zacząć je wykorzystywać, bo nikt za nas tego nie zrobi. Motywacja jest, ale musi to przełożyć się jeszcze na wyniki.

Do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze sześć meczów. Wierzycie, że jeszcze uda się wam utrzymać w 1. Lidze?
–  Wierzymy i bardzo chcemy się utrzymać. I z tego co widać, będziemy walczyć do ostatniej kolejki.

Przed wami już w czwartek, ważny mecz przeciwko LUK Politechnice. Poprzeczka w tym spotkaniu będzie zawieszona bardzo wysoko.
– Każdy kolejny mecz jest tym najważniejszym, ale tym razem mamy komfort grania u siebie. Wiemy, jak wysoki poziom prezentuje drużyna z Lublina, ale niejednokrotnie pokazywaliśmy już, że potrafimy z takimi drużynami grać.

Zespół z Lublina już teraz mówi, że jesteście drużyną bardzo groźną u siebie. Dobrze byłoby wykorzystać atut własnej hali?
– Wszystkie mecze w tym sezonie, które wygraliśmy, wygraliśmy u siebie. To na pewno coś oznacza i tym razem również postaramy się wykorzystać atut naszej hali.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved