Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Stępień: Bardzo brakuje nam punktów

Wojciech Stępień: Bardzo brakuje nam punktów

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Porażka w Katowicach odbiła nam się czkawką. Po niej zostały przeprowadzone dosyć ostre rozmowy z zawodnikami. Mamy nadzieję, że przyniosą one pozytywny skutek, chociaż wiadomo, że to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Ale jestem przekonany, że podejście do meczu z MKS-em Będzin będzie zdecydowanie lepsze niż do starcia z GKS-em Katowice – powiedział Wojciech Stępień, drugi szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Trwa niemoc Cerrad Czarnych Radom, którzy na początku rywalizacji w drugiej części fazy zasadniczej przegrali w Katowicach z miejscowym GKS-em. To niepowodzenie jeszcze bardziej skomplikowało sytuację podopiecznych Roberta Prygla, bowiem po szesnastu kolejkach z dorobkiem osiemnastu punktów plasują się dopiero na dwunastej pozycji w stawce. – Na pewno ostatnia porażka w Katowicach odbiła nam się czkawką. Po niej zostały przeprowadzone dosyć ostre rozmowy z zawodnikami. Pewne kwestie sportowe oraz pozasportowe zostały wyjaśnione. Mamy nadzieję, że te rozmowy przyniosą pozytywny skutek, chociaż wiadomo, że to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Wynik może być różny, ale jestem przekonany, że podejście do meczu z MKS-em Będzin będzie zdecydowanie lepsze niż w starciu z GKS-em Katowice – powiedział Wojciech Stępień, drugi szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Przed podopiecznymi Roberta Prygla ważne starcie u siebie z przeciwnikami z Będzina. Obie drużyny są w podobnej sytuacji, obu więc punkty są równie potrzebne. W Radomiu zapowiada się więc ciekawe widowisko. – Jest to przeciwnik sąsiadujący z nami w tabeli. Oba zespoły dzielą trzy punkty. Wiadomo już, że w tym sezonie nie będziemy walczyli o wielkie laury, ale o to, żeby bezpiecznie utrzymać się w PlusLidze. Dlatego najbliższy mecz będzie pojedynkiem o przysłowiowe sześć punktów – podkreślił drugi szkoleniowiec ekipy z Mazowsza, który nie ukrywa tego, że ciężar gatunkowy spotkania dla obu zespołów będzie bardzo duży. – Będzie to na pewno nerwowy mecz, bo wiadomo, o co walczą obie drużyny. Zapewne rywale nie przyjadą do Radomia po to, żeby rozegrać mecz, ale po to, żeby go wygrać. Nam udało się po dobrym meczu odnieść zwycięstwo w Będzinie. Mam nadzieję, że tak samo skutecznie chłopcy zaprezentują się w spotkaniu przed własną publicznością i zdobędą punkty. Wiadomo, że bardzo nam ich brakuje. Inne zespoły łapią oczka z topowymi rywalami, przez co nasza sytuacja się komplikuje. Ale jesteśmy dobrej myśli – zakończył Stępień.źródło: inf. własna, wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved