Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Siek: Możemy zająć lepsze miejsce niż tylko walczyć o utrzymanie

Wojciech Siek: Możemy zająć lepsze miejsce niż tylko walczyć o utrzymanie

fot. plusliga.pl

– Walczyliśmy przez cały mecz, nie można nam tego odmówić. Myślę, że dobrze rokuje to na cały sezon. Do Kędzierzyna-Koźla jechaliśmy z myślą o walce oraz pokazania się z jak najlepszej strony. Dobrze nam to wyszło – ocenił Wojciech Siek, środkowy Ślepska Malow Suwałki.

siatkarze Ślepska Malow Suwałki byli blisko sprawienia niespodzianki i urwania choćby punktu ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Ostatecznie jednak musieli zadowolić się jednym ugranym setem mistrzowi Polski. – Na gorąco ciężko powiedzieć czego nam zabrakło. Walczyliśmy przez cały mecz, nie można nam tego odmówić. Myślę, że dobrze rokuje to na cały sezon. Do Kędzierzyna-Koźla jechaliśmy z myślą o walce oraz pokazania się z jak najlepszej strony. Dobrze nam to wyszło – ocenił Wojciech Siek, środkowy Ślepska Malow.Beniaminek z dobrej strony pokazał się na początku sezonu. Najpierw dość nieoczekiwanie na Podpromiu ograł Asseco Resovię, a później sprawił sporo problemów mistrzowi oraz wicemistrzowi Polski. – Wygrana z Asseco Resovią była niespodzianką. W kolejnych meczach przegrywaliśmy końcówki. Jednak jeśli nadal tak dalej będziemy grać i pracować jak do tej pory, to na pewno będzie dobrze – zaznaczył zawodnik drużyny z Suwałk, której priorytetem jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale jej dobra gra na początku sezonu rozbudziła apetyty wśród suwalskich graczy na lepszy wynik. – Na początku była mowa o tym, aby się utrzymać. Jednak widząc to, jak prezentuje się nasz zespół, to można stwierdzić, że możemy zająć lepsze miejsce niż tylko walczyć o utrzymanie – dodał Siek.

Na początku sezonu beniaminek miał trochę zawirowań związanych z kalendarzem. Wszystko przez to, że przesunęło się oddanie do użytku nowoczesnej hali w Suwałkach. Ostatecznie podopieczni Andrzeja Kowala przed własną publicznością mają zadebiutować w drugiej połowie listopada, kiedy to zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn. – Podobno hala jest już gotowa, ale papierowe kwestie muszą być jeszcze dopełnione. Jeszcze w niej nie trenowaliśmy. Całe Suwałki żyją siatkówką. Ludzie tylko czekają na to, aż będą mogli przyjść do tej hali i zobaczyć nas w akcji – zakończył Wojciech Siek.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved