Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wojciech Kurczyński drugim trenerem Volleyball Wrocław

Wojciech Kurczyński drugim trenerem Volleyball Wrocław

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wrocławski klub kontynuuje prezentację drużyny, która w przyszłym sezonie zagra w  Lidze Siatkówki Kobiet. Dzisiaj przyszedł czas na przedstawiciela sztabu szkoleniowego – drugiego trenera, którym pozostanie Wojciech Kurczyński.

Dla Kurczyńskiego będzie to kolejny sezon w biało-zielonych barwach. Swoją przygodę z klubem z Wrocławia rozpoczynał jako statystyk. W sezonie 2016/2017 objął stanowisko drugiego trenera, które będzie piastował także w nadchodzącej edycji walki o mistrzostwo Polski. – Cieszę się, że w kolejnym sezonie klub z Wrocławiu również wystąpi w Lidze Siatkówki Kobiet. Myślę, że jest to bardzo ważne zarówno dla naszego miasta, jak i całego Dolnego Śląska. Dla mnie osobiście to duża satysfakcja i radość, że kolejny już sezon będę mógł pracować w klubie w roli drugiego trenera – mówi Wojciech Kurczyński.Szkoleniowiec docenia działania kibiców, dzięki którym we Wrocławiu nie zabraknie siatkówki na najwyższym poziomie. – Będąc członkiem zespołu, czuję wdzięczność wobec naszych kibiców, bez których wsparcia i zaangażowania ciężko byłoby utrzymać zespół w LSK. Obiecuję dołożyć wszelkich starań, aby nasz młody zespół pokazał siatkówkę w najlepszym – ekstraklasowym – wydaniu. Będziemy trenować z nastawieniem na rozwój naszych zawodniczek tak, aby nasza gra dostarczała kibicom wiele pozytywnych emocji –  dodaje drugi trener.

Współpraca Wojtka z Markiem, pierwszym trenerem, układa się bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy dać możliwość jej kontynuacji. Do tej pory wiele zawodniczek, które miały możliwość współpracy z naszym sztabem – zdecydowanie rozwinęło się sportowo. Wierzę, że podobnie będzie i w tym sezonie – komentuje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Kadra Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 wygląda następująco: pierwszy trener – Marek Solarewicz, drugi trener – Wojciech Kurczyński, Natalia Murek (przyjmująca) i Weronika Wołodko (rozgrywająca).

Zobacz również: 
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved