Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włoskie media o powrocie Michała Kubiaka do Polski

Włoskie media o powrocie Michała Kubiaka do Polski

fot. archiwum

Michał Kubiak należy do tych zawodników, którzy na pewno nie będą mieli kłopotu ze znalezieniem ewentualnego nowego pracodawcy. Kapitan reprezentacji Polski ma jeszcze ważny kontrakt z Halkbankiem Ankara, ale już pojawiają się spekulacje na temat zmiany przez niego otoczenia. Włoskie media podały nawet informację o możliwości powrotu do kraju i gry naszego przyjmującego w jednym z dwóch czołowych klubów PlusLigi.

Portal volleyball.it uważa, że w przypadku powrotu do Polski Michała Kubiaka możemy zobaczyć najprawdopodobniej w szeregach Asseco Resovii Rzeszów lub PGE Skry Bełchatów. Dla obu klubów byłoby to na pewno ogromne wzmocnienie, tym bardziej że zarówno w ekipie bełchatowskiej, jak i rzeszowskiej można spodziewać  się roszad właśnie na pozycji przyjmującego. Czy któryś z tych klubów sięgnie właśnie po Kubiaka?W Asseco Resovii kontrakty kończą się Nikołajowi Penczewowi, Oliegowi Achremowi i Julienowi Lyneelowi, a w PGE Skrze Bełchatów nie można wykluczyć chociażby odejścia Facundo Conte. Włosi, jak już pisaliśmy wcześniej, mówią także o zainteresowaniu kapitanem biało-czerwonych Sir Safety Perugia.

Michał Kubiak ma jednak jeszcze ważny kontrakt w Halkbanku Ankara i jak na razie nie wspominał o zmianie klubu, stanowczo podkreślał, że zostaje w swoim dotychczasowym klubie. Niewykluczone jednak, że z uwagi na duże zagrożenie zamachami terrorystycznymi zdecyduje się na zmianę klubu.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved