Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Włosi chcą trenera Atomu Trefla

Włosi chcą trenera Atomu Trefla

fot. Bogusław Krośkiewicz

Według włoskich mediów trener PGE Atomu Trefla Lorenzo Micelli nie poprowadzi w przyszłym sezonie sopockiego klubu. Szkoleniowiec ma wrócić bowiem do ojczyzny.

Lorenzo Micelli łączony jest z żeńskim klubem Liu Jo Nordmeccanica Piacenza. Co więcej, czołowe włoskie media, w tym największy dziennik sportowy w tym kraju – La Gazzetta dello Sport, nie mają wątpliwości, że Micelli na dłużej nie zagości w Polsce. A co na to sopocki klub? Jak na razie nie chce komentować tych doniesień i tym samym też nie potwierdził nam, by kwestia rozstania z Micellim była definitywnie przesądzona. Kiedy zatem sprawa się wyjaśni? Jak udało nam się dowiedzieć, najpóźniej do środy przyszłość Włocha powinna być jasna.Przypomnijmy, Micelli pracuje w Sopocie od 2014 roku. Z zespołem PGE Atomu Trefla zdobył jak dotychczas dwa srebrne medale mistrzostw Polski, a także Puchar Polski.

PGE Atom Trefl Sopot wycofał się z rozgrywek Ligi Mistrzyń w sezonie 2016/2017. Niewykluczone, że budżet klubu będzie mniejszy niż w niedawno zakończonym sezonie. Pojawiły się również plotki o wycofaniu drużyny z rozgrywek, ale biorąc pod uwagę jeszcze dwuletnią umowę ze sponsorem, brzmią one nierealnie. Zespół jednak opuściły już trzy zagraniczne zawodniczki – Amerykanka  Britnee Cooper, reprezentantka Holandii Maret Balkestein-Grothues oraz Serbka Ivana Đerisilo. O ich następczyniach na razie nic nie słychać.

źródło: Dziennik Bałtycki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved