Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wisła Warszawa ma problem z halą, zagra dwukrotnie w Rzeszowie

Wisła Warszawa ma problem z halą, zagra dwukrotnie w Rzeszowie

fot. archiwum

Najbliższe spotkanie Developresu SkyRes z Wisłą Warszawa odbędzie się w Rzeszowie, a nie jak planowano w stolicy Polski. Rewanż, zaplanowany na 25 stycznia, również zostanie rozegrany w hali na Podpromiu. – Wisła miała możliwość załatwienia hali u siebie, ale skończyłoby się na tym, że mecz odbyłby się w szkolnej hali, albo kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy – mówi wiceprezes klubu z Rzeszowa, Marek Pieniążek.

Zgodnie z terminarzem mecz w pierwszej rundzie powinien się odbyć w Warszawie, ale beniaminek Ligi Siatkówki Kobiet ma problem z halą w tym terminie. – Wisła wysłała do nas zapytanie, czy moglibyśmy zagrać ten mecz w Rzeszowie. Przystaliśmy na to – mówi Marek Pieniążek, wiceprezes KS Developres. – Wisła miała możliwość załatwienia hali u siebie, ale skończyłoby się na tym, że mecz odbyłby się w szkolnej hali, albo kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Uważam, że gra w małej hali jest niegodna meczu najwyższej ligi siatkówki kobiet w Polsce.Formalnie gospodarzem tego meczu będzie Wisła, ale to my na ich prośbę go zorganizujemy. Dzięki temu nasze karnety będą ważne na to spotkanie, a karnetowicze zyskają dodatkowy mecz gratis. Mamy też fają ofertę dla tych, którzy karnetów nie mają. Bilet na ten mecz będzie kosztował 5 zł, niezależnie od miejsca. Dodatkowo każdy, kto kupi dowolny gadżet w naszym sklepiku, otrzyma z nim bilet na mecz z Wisłą – dodał działacz Developresu.

Spotkanie z zespołem z Warszawy odbędzie się w piątek 8 listopada i rozpocznie ono serię meczów Developresu u siebie. W listopadzie „Rysice” zagrają aż cztery z pięciu meczów w hali na Podpromiu, kolejno: z Wisłą (8.11), Volley Wrocław (12.11), Budowlanymi Łódź (16.11) i Chemikiem Police (25.11), a miesiąc zakończą wyjazdowym spotkaniem z BKS-em Stal Bielsko-Biała (30.11).

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved