Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Wisła Warszawa w niedzielę rozpoczyna przygotowania

Wisła Warszawa w niedzielę rozpoczyna przygotowania

fot. wisla-warszawa.pl

Wszystko jest gotowe, więc zawodniczki stołecznego klubu powoli zjeżdżają do Warszawy. W niedzielę wieczorem spotkają się po raz pierwszy w mocno zmienionym gronie. Będzie zatem szansa na zapoznanie nie tylko ze sobą, ale także z nowym duetem trenerskim Dominik Stanisławczyk – Jakub Krebok. 

Przypomnijmy, że w klubie z Bemowa zobaczymy pięć nowych siatkarek: Katarzynę Mróz, Magdalenę Jurczyk, Katarzynę Połeć, Zuzannę Kucińską oraz Monikę Kutyłę. W drużynie pozostały Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Marta Wellna, Elena Nowgorodczenko, Magdalena Saad, Katarzyna Marciniuk, Joanna Sobczak i Katarzyna Nadziałek.Od poniedziałku warszawska drużyna będzie trenowała w hali przy ulicy Obrońców Tobruku. Do piątku każdego dnia zawodniczki będą ćwiczyły dwukrotnie, rano i wieczorem. Oprócz zajęć siatkarskich, będą także te na siłowni. Na piątek zaplanowano badania w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej. Dzień później siatkarki Wisły będą miały jeden trening rano, a w niedzielę wyruszają na przedsezonowe zgrupowanie do Zakopanego. Dla Wisły to już tradycja. Warszawska ekipa będzie ćwiczyła pod Giewontem trzeci rok z rzędu. Mistrzynie pierwszej ligi wrócą do stolicy 13 sierpnia.

Potem będą ponownie ćwiczyć na bemowskich obiektach. W połowie września w warszawskiej hali odbędzie się turniej. Terminy innych sparingów nie są jeszcze znane.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved