Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Wilfredo Leon potrenuje z reprezentacją Polski w Zakopanem

Wilfredo Leon potrenuje z reprezentacją Polski w Zakopanem

fot. Katarzyna Antczak

Znakomity przyjmujący Wilfredo Leon w tym sezonie nie będzie jeszcze mógł wystąpić w reprezentacji Polski. Będzie to możliwe dopiero w lipcu przyszłego roku. Niebawem jednak były już zawodnik Zenitu Kazań będzie mógł potrenować z biało-czerwonymi. Stanie się to podczas zgrupowania w Zakopanem, gdzie zespół będzie przygotowywał się do mistrzostw świata.

Wilfredo Leon triumfem w Lidze Mistrzów zakończył owocną w trofea przygodę z Zenitem Kazań i teraz przeniesie się do włoskiej Perugii. Wciąż jednak czeka na debiut w biało-czerwonych barwach. Okres karencji upływa 24.07.2019. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie będzie miał w ogóle kontaktu z reprezentacją. Jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy, powinien on trenować z kadrą podczas zgrupowania w Zakopanem, gdzie zespół będzie się przygotowywał do wrześniowych mistrzostw świata. – Ale w taki sposób, żebym nie przeszkadzał chłopakom przygotować się do turnieju – zaznaczył Leon.Wilfredo Leon powinien także pojawić się na turnieju Ligi Narodów w Łodzi (1-3.06.2018) czy turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Warszawie (27 czerwca – 1 lipca). We wtorek Leon gościł na konferencji prasowej promującej ten drugi event. 

Czego powinniśmy się spodziewać po wyborze nowego selekcjonera kadry?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved