Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Weronika Wołodko wróciła do treningów

Weronika Wołodko wróciła do treningów

fot. Łukasz Krzywański

Dobra informacja z drużyny wrocławskich siatkarek. Do trenowania, po miesięcznej przerwie, powróciła Weronika Wołodko. Przerwa rozgrywającej wynikała z choroby, która uniemożliwiała profesjonalne uprawianie sportu.

W styczniu wrocławski klub ogłosił, że z powodu choroby do gry niezdolna jest Weronika Wołodko. Rozgrywająca musiała pauzować, a z powodu wielu niewiadomych – w tym czasu, jaki będzie potrzebny młodej siatkarce na powrót do pełnej sprawności – klub z Dolnego Śląska zdecydował się na zakontraktowanie nowej siatkarki – Jolanty Kelner.Organizm sportowca ma to do siebie, że często zdecydowanie szybciej radzi sobie z chorobami. Tak było i w przypadku Weroniki Wołodko, która do trenowania powróciła w połowie tego tygodnia. Na razie skupiać będzie się na odbudowaniu kondycji i formy, dzięki której będzie mogła pomóc zespołowi w walce w kolejnych meczach.

Bardzo się cieszę, że w końcu – po prawie miesięcznej przerwie, mogę wrócić do aktywności fizycznej. Doskonale zdaję sobie sprawę, ile ciężkiej pracy czeka mnie w najbliższych tygodniach. Jednak wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej zarówno z „czuciem piłki”, jak i z kondycją. Z niecierpliwością czekam na nasze najbliższe spotkania, które z pewnością dostarczą ogrom emocji, za którymi bardzo się stęskniłam. Mam nadzieję, że będę miała szansę pomóc mojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników w dalszej części sezonu – powiedziała Weronika Wołodko.

Powrót do gry Weroniki Wołodko to powód do radości dla wrocławskiego sztabu i pierwsza pozytywna informacja dotycząca zdrowia siatkarek w ostatnim czasie. W zespole pozostanie także Jolanta Kelner, która wsparła drużynę w trudnym czasie, podczas nieobecności Wołodko.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved