Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Weronika Fojucik: Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie

Weronika Fojucik: Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie

Emocje powoli opadają po sobotnim pojedynku na szczycie I ligi kobiet z udziałem lidera z wiceliderem. Przypomnijmy, że po emocjonującym meczu Joker Mekro Energoremont wygrał z Energetykiem Poznań 3:2. Świecianki czwarty raz w tym sezonie grały tie-break i czwarty raz były w nim górą. Weronika Fojucik zdobyła w sobotę 14 punktów, z czego 11 w ataku i trzy blokiem. W drużynie gospodyń skuteczniejsza była tylko Adrianna Kukulska, która zdobyła 19 punktów.

Kolejny ciężki mecz za nami – podkreśla Weronika Fojucik. – Zespół z Poznania to mocna drużyna, tym bardziej cieszy wygrana. Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie, ale nie zawsze udaje się to przenieść na boisko, co pokazał drugi set. Uciekła koncentracja i praktycznie bez walki oddaliśmy rywalkom drugą partię. Kolejne sety obfitowały w długie i wyczerpujące wymiany. Emocji nie brakowało, jesteśmy zadowoleni, że kolejny raz byliśmy górą w starciu z Poznaniem. Dziękujemy licznie zebranym kibicom za gorący doping, a szczególne podziękowania kierujemy dla drużyny kadetek Jokera.

źródło: joker-swiecie.pl