Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Warszawski AZS odkrywa kolejne karty

Warszawski AZS odkrywa kolejne karty

fot. Sylwia Lis

AZS Politechnika Warszawska nie musi martwić się o obsadę pozycji atakującego w sezonie 2016/2017. Stołeczny klub kilka dni temu przedłużył kontrakt z Michałem Filipem, teraz zaś nową umowę podpisał z Pawłem Mikołajczakiem. Klub jest coraz bliższy skompletowania składu, który w sezonie 2016/2017 walczyć będzie pod wodzą Jakuba Bednaruka.W sezonie 2015/2016 obaj nasi atakujący spisali się bardzo dobrze, chcieliśmy więc ich zatrzymać. Dziś – po podpisaniu kontraktu z Pawłem Mikołajczakiemmogę z radością powiedzieć, że nam się to udało – zakomunikowała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. – Jestem przekonana, że Michał i Paweł będą ambitnie walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Wyjdzie to na korzyść nie tylko im samym, ale przede wszystkim całemu zespołowi – dodała.

Nowa umowa Pawła Mikołajczaka będzie obowiązywać przez rok. – Dobrze mi w Warszawie – uśmiechnął się siatkarz. – Miałem kilka innych propozycji, ale chciałem zostać w AZS-ie Politechnice. Z prezes Dolecką szybko doszliśmy do porozumienia, podpisałem kontrakt i teraz mogę już z niecierpliwością czekać na kolejny sezon PlusLigi – powiedział.

Dla dwudziestosiedmioletniego Pawła Mikołajczaka sezon 2016/2017 będzie czwartym w barwach AZS-u Politechniki Warszawskiej. Zawodnik w swojej karierze występował również w Metrze Warszawa, Legii Warszawa, BBTS-ie Bielsko-Biała, AZS-ie Częstochowa, Jadarze Radom i Lotosie Treflu Gdańsk.

Dotychczas stołeczną drużynę opuścił Bartłomiej Lemański, który zasilił szeregi Asseco Resovii Rzeszów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved