Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Warszawianie oficjalnie z licencją i nową nazwą

Wicemistrzowie Polski otrzymali licencję na grę w PlusLidze w sezonie 2019/2020. Stołeczna ekipa, która po upadku dawnego sponsora, firmy Onico, zmagała się z poważnymi problemami finansowymi, ostatecznie znalazła nowego właściciela i od nadchodzących rozgrywek występować będzie pod nazwą Projekt Warszawa. We wtorek klub poinformował o tym oficjalnie w specjalnym komunikacie. Pierwszym sprawdzianem Projektu Warszawa będzie środowe spotkanie o Superpuchar Polski z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Oświadczenie władz Projektu Warszawa:Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że począwszy od sezonu 2019/2020 warszawska męska drużyna siatkarska biorąca udział w rozgrywkach PlusLigi oraz Ligi Mistrzów, będzie występować w ramach Klubu Projekt Warszawa. Spółka Projekt Warszawa Sp. z o.o. nabyła skutecznie od spółki Onico Warszawa S.A. akcje Polskiej Ligi Siatkówki oraz uzyskała stosowną promesę otrzymania licencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Do środowego meczu o Superpuchar Polski drużyna przystąpi pod nazwą Projekt Warszawa. Jednocześnie spółka prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnym Partnerem tytularnym.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do utrzymania siatkówki w Warszawie. W dniu 22.10.2019 o godzinie 18:00 uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na sobotni mecz Projekt Warszawa – MKS Będzin. Mecz 26.10.2019 rozpocznie się o godzinie 19:00 w Hali COS Torwar.

Dziękujemy za obecne wsparcie kibiców i liczymy na nie dalej.

 

źródło: inf. własna, Projekt Warszawa- Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved