Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W Plaży Gotyku zaczyna się poważne granie

W Plaży Gotyku zaczyna się poważne granie

Po kilku dniach Bella Plaży Gotyku Toruń 2016, w których wykazać mogli się amatorzy, toruńskie zawody wkroczą w decydującą fazę. Już w czwartek rozpoczną się bowiem zmagania Pucharu Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Najpierw do rywalizacji przystąpią duety kobiece, dzień później swoją walkę zainaugurują teamy męskie.

Jeszcze w czwartek centrum rozgrywek będzie ulokowane na Rynku Nowomiejskim – gdzie na dwóch boiskach będą rywalizować siatkarki. Wtedy startują eliminacje do turnieju głównego Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet.Najbardziej intensywnym dniem będzie piątek, kiedy to do walki przystąpią także pary męskie. Ze względu na bardzo dużą liczbę meczów rozgrywki toczone będą w trzech lokalizacjach od rana do wieczora (9:00 – 18:00). Zawodników i zawodniczki gościć będą dwa obiekty usytuowane na Rynku Nowomiejskim, dwa boiska na terenie Zespołu Szkół Nr 10, przy Placu Świętej Katarzyny w Toruniu, a także obiekt stworzony przy Centrum Handlowym TORUŃ PLAZA, przy ul. Broniewskiego 90 w Toruniu.

Sobotnie spotkania toczyć się będą na czterech boiskach – Rynek Nowomiejski i Zespół Szkół nr 10, natomiast w niedzielę finałowa runda Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn rozegrana zostanie na dwóch obiektach umiejscowionych w głównej turniejowej lokalizacji – na Rynku Nowomiejskim.

Wcześniej rozegrane zostały mistrzostwa UMK siatkarzy i siatkarek, Puchar Polski amatorów, a także Business Cup. W niedzielę rozegrano mecz gwiazd, w którym wzięli udział Krzysztof Ignaczak, Paweł Zagumny, Edward Skorek, Marcin Waliński i Kamil Droszyński.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved