Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Uraz Żalińskiego nie jest poważny

Uraz Żalińskiego nie jest poważny

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kibice Cerradu Czarnych Radom mogą odetchnąć z ulgą. Przyjmujący drużyny – Wojciech Żaliński najprawdopodobniej będzie gotów do gry w spotkaniu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.

Przypomnijmy, że w trakcie meczu Czarnych z ONICO Warszawa Żaliński nabawił się kontuzji. Podczas jednej z akcji staw skokowy przyjmującego niefortunnie naruszył Kacper Wasilewski. Po tej sytuacji 31-latek z grymasem bólu został zniesiony z boiska, na które już nie powrócił.Okazało się, że uraz zawodnika nie jest jednak poważny Świadczy o tym fakt, iż w poniedziałek siatkarz zdołał trenować na siłowni na pełnych obrotach, by następnie tego samego dnia wziąć udział w treningu w hali. – Wszystko jest w porządku i urazu nie ma. Napędziłem sobie niepotrzebnego stracha. Poczułem ból w miejscu w pooperacyjnej bliźnie. Na szczęście to tylko stłuczenie – powiedział portalowi wksczarni.pl Wojciech Żaliński.

Na dojście do dobrej dyspozycji przyjmujący ma czas do czwartku, kiedy to radomianie we własnej hali podejmą Wartę Zawiercie. Obecnie podopieczni Marka Lebedewa mają nad Cerradem punkt przewagi w tabeli PlusLigi.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved