Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Uraz Julii Nowickiej

Uraz Julii Nowickiej

fot. Klaudia Piwowarczyk

Uraz stawu skokowego wyłączył z gry rozgrywającą reprezentacji Polski, Julię Nowicką.  Oznacza to, że w Montreux trener Jacek Nawrocki nie ma żadnej zmienniczki dla Marleny Pleśnierowicz. Również Malwina Smarzek na pozycji atakującej nie może liczyć na wsparcie, bowiem powołana na ten turniej Magdalena Stysiak… zdaje ustne matury. 

Aż cztery siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  zostały powołane na turniej towarzyski Volley Masters do szwajcarskiego Montreux. Trzy z nich: Paulina Maj-Erwardt, Olivia Różański i Emilia Mucha mają już za sobą występ w zawodach. Na grę w reprezentacji Polski Julii Nowickiej w tym sezonie będziemy musieli jednak trochę poczekać. Wszystko z powodu urazu, którego Julia nabawiła się podczas jednego z treningów.Szłam po prostu do asekuracji i zrobiłam gwałtowny ruch w drugą stronę. Ten nagły zwrot spowodował, że podwinęła mi się noga i skręciłam kostkę – tłumaczy rozgrywająca bielskiej drużyny i reprezentacji Polski. Jak na razie nie wiadomo jak długo potrwa jej przerwa w grze. – Nie wiem ile będę musiała pauzować. Staram się robić w miarę wszystko, ale wiadomo że nie skaczę na maksa, nie mogę się na maksa poruszać, nie robię jakichś zrywów. Z dnia na dzień jest jednak coraz lepiej, ale jeszcze trochę czasu ta kostka potrzebuje – mówi Julia Nowicka.

Oznacza to, że w Montreux trener Jacek Nawrocki nie ma żadnej zmienniczki dla Marleny Pleśnierowicz. Również Malwina Smarzek na pozycji atakującej nie może liczyć na wsparcie, bowiem powołana na ten turniej Magdalena Stysiak… zdaje ustne matury. Być może dołączy do zespołu w weekend.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved