Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tyler Sanders nie jest już siatkarzem MKS-u Będzin

Tyler Sanders nie jest już siatkarzem MKS-u Będzin

fot. Klaudia Piwowarczyk

W sobotę, za porozumieniem stron, MKS Będzin rozwiązał kontrakt z TJ-em Sandersem. Kanadyjczykowi odnowił się uraz pleców, który wyeliminował go z gry w wyjazdowym meczu 5. kolejki przeciwko PGE Skrze Bełchatów. Rozgrywający oznajmił, że z powodu bólu nie będzie w stanie pomóc drużynie w kolejnych meczach.​​​​​​​

Znów zacząłem odczuwać ból, który uniemożliwił mi grę na optymalnym poziomie. Nie wiadomo, kiedy dojdę do pełnej sprawności, więc musiałem podjąć bolesną, ale jedyną słuszną decyzję o zakończeniu współpracy, ponieważ wiem, że zespołowi są potrzebni zdrowi zawodnicy – powiedział Sanders.Mam świadomość tego, że problemy zdrowotne mogą mieć również wpływ na moje pozaboiskowe życie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny prezesowi oraz sztabowi trenerskiemu za odpowiedzialne i uczciwe podejście do całej sytuacji. Jednocześnie przepraszam, że pozostawiłem klub w kłopotliwym położeniu. Dla mnie najważniejsze jest to, że dziś mogę Wam wszystkim powiedzieć dziękuję za okazane wsparcie  – dodał kanadyjski rozgrywający.

W będzińskich barwach siatkarz z Kraju Klonowego Liścia wystąpił szesnaście razy. Jedenaście w sezonie 2015/2016 i pięć w bieżących zmaganiach. Dla MKS-u zdobył łącznie 23 punkty.

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved