Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Turniej World Tour w Warszawie

Turniej World Tour w Warszawie

fot. archiwum

Zapadła decyzja dotycząca miejsca rozegrania turnieju siatkówki plażowej z cyklu World Tour, który na przełomie czerwca i lipca ma zostać rozegrany w Polsce. Gospodarzem turnieju będzie Warszawa, a mecze rozgrywane będą na terenie Monta Beach Volley Club przy ul. Zaruskiego.

Po kilku latach obecności w Starych Jabłonkach i Mysłowicach turniej World Tour w ostatnich latach zagościł w Olsztynie. Długo trwał wybór miejsca kolejnego turnieju, który na przełomie czerwca i lipca będzie rozgrywany w Polsce. Ostatecznie padło na Warszawę.Czterogwiazdkowy turniej World Tour rozegrany zostanie w dniach 27 czerwca – 1 lipca na boiskach Monta Beach Volley Club przy ul. Zaruskiego w Warszawie. W turnieju wezmą udział najlepsze pary żeńskiej i męskie światowego beachvolleya. W tym samym czasie w Chinach rozgrywane będą mistrzostwa świata w siatkówce plażowej do lat 19.

Przed organizatorami ogromne wyzwanie marketingowe i promocyjne. Doświadczenie mówi, że imprezy siatkówki plażowej rozgrywane w dużych miastach mają problem, by przebić się przez gąszcz innych imprez kulturalno-rozrywkowych i często giną niezauważone. O tym, czy uda się zapełnić trybuny w Warszawie, przekonamy się niebawem. Czasu na organizację turnieju nie zostało zbyt wiele.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved